www.gminarybno.pl

Drukuj

I Gminna Majówka Sprawnościówka

Opublikowano 2023-05-22 15:08:46. Artykuł wyświetlono: 88 razy.

W piątek, 19 maja 2023r. o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się I Gminna Majówka Sprawnościówka Klas I-III.

Do udziału w wydarzeniu zgłosiły się drużyny ze: Szkoły Podstawowej w Rybnie, Szkoły Podstawowej w Rumianie. Szkoły Podstawowej w Żabinach oraz Szkoły Podstawowej w Koszelewach. Otwarcia zawodów dokonali Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Kierownik OSiR Rybno – Hanna Bem. Dzieci zmierzyły się ze sobą w kilku drużynowych konkurencjach sportowych. Każdy był zwycięzcą. Na uczestników zabawy czekały pamiątkowe medale oraz statuetki dla Szkół, po zawodach dla uczestników przygotowany był poczęstunek.

Kierownik OSiR-u Hanna Bem dziękuje uczestnikom zawodów, nauczycielom i opiekunom za przybycie, Wolontariuszkom z Zespołu Szkół w Rybnie za pomoc w przeprowadzeniu imprezy oraz kibicom za kulturalne kibicowanie.

Do zobaczenia za rok !!!

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst