www.gminarybno.pl

Drukuj

III Mikołajkowy Turniej Szachowy

Opublikowano 2018-12-18 10:08:06. Artykuł wyświetlono: 2414 razy.

W niedzielę, 9 grudnia 2018 roku o godz. 11:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbył się III Mikołajkowy Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Rybno, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz mieszkańca wsi Hartowiec – Ryszarda Karpińskiego.

W zawodach udział wzięło 26 zawodników, którzy zostali podzieleni na odpowiednie kategorie wiekowe. Najlepszym zawodnikiem z Gminy Rybno okazał się Wojciech Gontarz. Wszystkim zawodnikom medale, puchary oraz upominki wręczał Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem oraz Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst