Jeglia: Piknik Rodzinny dla mieszkańców

Opublikowano 2022-08-23 11:46:30. Artykuł wyświetlono: 587 razy.

W sobotę, 20 sierpnia 2022r o godz. 16:00 przy altanie wiejskiej w Jeglii odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Sołtysa wsi - Ewę Sendobrą, Radnego Gminy Rybno - Łukasza Głowackiego oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Jeglii.

Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji: wodne kule, ognisko z kiełbaskami, pyszne swojskie wyroby, znakomitą zupę "zagraj", mnóstwo słodkości oraz oprawę muzyczną z imprezą taneczną przy altanie.

Mieszkańców odwiedzili także zaproszeni goście: Proboszcz Parafii Rybno- Janusz Kowalski, Wójt Gminy Rybno- Tomasz Węgrzynowski czy Etatowy Członek Zarządu Powiatu Działdowskiego- Janusz Kaczmarek. - Ewa Sendobra oraz Łukasz Głowacki wraz z Przemysławem Labickim dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się i pomogli zorganizować Piknik Rodzinny.

Piknik został zrealizowany m.in. dzięki środkom z Funduszu Sołeckiego.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz