Komunikat dla pacjentów SPGZOZ

Opublikowano 2020-03-31 12:05:52. Artykuł wyświetlono: 603 razy.

Komunikat dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie.

Drodzy Pacjenci,

serdecznie dziękujemy za Wasze zdyscyplinowanie i cierpliwość. Chcemy Państwa uspokoić, iż w chwili obecnej żadna osoba z personelu medycznego SPG ZOZ w Rybnie nie jest w kwarantannie w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19. Zapewniając Państwu i naszym współpracownikom możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa od 10 marca wprowadziliśmy ścisłą weryfikację pacjentów. Nie byłoby to możliwe przy normalnej organizacji pracy ze swobodnym wejściem do Ośrodka Zdrowia. Każdemu pacjentowi zgłaszającemu potrzebę zdrowotną w pierwszej kolejności udzielana jest teleporada, podczas której przeprowadzana jest ankieta weryfikująca prawdopodobieństwo zakażenia CIVID-19. Pacjenci, których stan zdrowia wskazuje na konieczność udzielenia porady w ambulatorium są umawiani na konkretną godzinę, wchodzą pojedynczo, przed wejściem na poczekalnię dezynfekują ręce. Osoby kaszlące zakładają jednorazową maseczkę. Od piątku 27 marca wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności dotyczące pracy personelu medycznego w ściśle określonych zespołach, które nie mają ze sobą kontaktu.

Apelujemy !!! w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich #zostań w domu

Jeśli musisz wyjść w miejsce publiczne, tj. do sklepu, przychodni, urzędu, banku, apteki, urzędu pocztowego #załóż maseczkę i rękawiczki

ZESPÓŁ OŚRODKA ZDROWIA W RYBNIE