www.gminarybno.pl

Drukuj

Lider Złotowo wygrywa II Turniej Old Boys 35+

Opublikowano 2020-02-26 14:55:30. Artykuł wyświetlono: 1570 razy.

W niedzielę, 23 lutego 2020 roku o godz. 15:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się II Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Puchar Kierownika OSiR-u w Rybnie – Hanny Bem, zorganizowany przez Nieformalną Grupę Młodzieży „W Rękach Młodych” we współpracy z OSiR-em Rybno.

Udział w zawodach wzięło osiem zespołów: Rybno, Sołectwo Dębień, Iskra Hartowiec, GKS Vel Dąbrówno, Lider Złotowo, Petarda Klonowo, Gmina Płośnica i Old Boys Działdowo, które zostały podzielone na dwie grupy po cztery drużyny. W fazie grupowej rozegrano mecze systemem „każdy z każdym” 1x12 minut.

Klasyfikacja końcowa w grupach:

Grupa „A”:
1. Iskra Hartowiec (10:3) 7 pkt.
2. Lider Złotowo (3:6) 4 pkt.
3. Old Boys Działdowo (3:4) 2 pkt.
4. Rybno (2:5) 2 pkt.

Grupa „B”:
1. GKS Vel Dąbrówno (3:0) 7 pkt.
2. Petarda Klonowo (4:1) 5 pkt.
3. Gmina Płośnica (2:6) 3 pkt.
4. Sołectwo Dębień (0:2) 1 pkt.

Ćwierćfinały:
Iskra Hartowiec – Sołectwo Dębień 1:2
Old Boys Działdowo – Petarda Klonowo 0:0 (2:0 k)
Lider Złotowo – Gmina Płośnica 3:1
Rybno – GKS Vel Dąbrówno 0:1

Półfinały:
Sołectwo Dębień – Old Boys Działdowo 0:1
Lider Złotowo – GKS Vel Dąbrówno 2:0

Mecz o trzecie miejsce:
Sołectwo Dębień – GKS Vel Dąbrówno 1:1 (2:0 k)

Finał:
Old Boys Działdowo – Lider Złotowo 0:3

Podsumowania turnieju dokonała Kierownik OSiR-u – Hanna Bem wraz z Przewodniczącym Nieformalnej Grupy Młodzieży „W Rękach Młodych” – Sylwestrem Kasprowiczem. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz vouchery. Przygotowano także nagrody oraz statuetki dla najlepszego zawodnika (Mateusz Tułodziecki – Sołectwo Dębień), najlepszego bramkarza (Krzysztof Ruciński – GKS Vel Dąbrówno) i najlepszego strzelca (Piotra Karbowskiego – Lider Złotowo, 5 bramek).

- Serdecznie podziękowania dla członków grupy „W Rękach Młodych”, którzy czuwali nad sprawnym przebiegiem turnieju: Krzysztofa Sobotki, Eweliny Deptuły, Pauliny Krajewskiej, Szymona Piórkowskiego i Marty Tomaszewskiej. Podziękowania dla Pani Kierownik – Hanny Bem za jak zawsze profesjonalną współpracę. Dziękuję też pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz dla sędziego głównego – Pana Pawła Wółkowskiego z Działdowa. Gratulacje dla wszystkich drużyn, do zobaczenia za rok – podsumowuje Sylwester Kasprowicz.

Zdjęcia wykonała Marta Tomaszewska!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst