www.gminarybno.pl

Drukuj

Mistrzowie Polski odwiedzili Urząd Gminy

Opublikowano 2017-02-01 12:00:25. Artykuł wyświetlono: 1901 razy.

Złoci medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski: Michał Malinowski, Miłosz Szczepański, Konrad Zalewski, Filip Rudziński, Jakub Truszczyński, Jakuba Kwaśniewski , Kacper Zalewski, Tobiasz Kłosowski, Szymon Zelmański, Kacper Sendlewski i Szymon Szymański wraz z opiekunami Dawidem Mederskim, Radosławem Wasielewskim i Krzysztofem Zalewskim odwiedzili w poniedziałek - 30 stycznia Urząd Gminy w Rybnie.

Mistrzów powitali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Skarbnik UG w Rybnie – Zdzisława Kanicz, Kierownik ds. Oświaty – Wiesława Wróblewska oraz Radni Gminy Rybno - Dariusz Tara, Czesław Mederski i Sylwester Kasprowicz. Na spotkanie przybyli także: Hanna Bem – Kierownik OSiR w Rybnie, Prezes GSZS Delfin Rybno – Jan Rozentalski oraz Prezes KS Constract – Jarosław Grubalski.

Zawodnikom, którzy w ubiegły weekend wywalczyli w Kaliszu złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski wręczono drobne upominki, był także tort powitalny, a wójt wraz z prezesami klubów pogratulowali młodym piłkarzom wspaniałego krajowego sukcesu. Także trenerzy – Radosław Wasielewski i Dawid Mederski wręczyli upominki osobom, które pomogły drużynie w sprawach organizacyjnych. Chłopcy pochwalili się medalami i ogromnym pucharem, który jest niewątpliwie największym ich osiągnięciem w jeszcze długiej karierze piłkarskiej. - Gratulujemy jeszcze raz i życzymy dalszych sukcesów – podsumował Jarosław Grubalski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka