Modernizacja energetyczna budynków publicznych

Opublikowano 2018-12-11 14:54:28. Artykuł wyświetlono: 1202 razy.

W ramach realizacji projektu pn. Modernizacja energetyczna budynków publicznych : Szkoły Podstawowej w Koszelewach, Szkoły Podstawowej w Żabinach, Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rybnie, Urzędu Gminy Rybno, Zespołu Szkół w Rybnie, do 31 grudnia 2018 r. planuje się zakończenie robót oraz przekazanie do eksploatacji budynku Szkoły Podstawowej w Koszelewach i Urzędu Gminy Rybno.

Ocieplenie ścian i stropu budynków, wymiana grzejników z zaworami termostatycznymi, wymiana oświetlenia na energooszczędne typ. LED oraz montaż paneli fotowoltaicznych zostało dofinansowane w wysokości 80 % ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020."