www.gminarybno.pl

Drukuj

Nowy obiekt publiczny odebrany

Opublikowano 2019-09-17 13:04:47. Artykuł wyświetlono: 1990 razy.

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja typu: „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów”
„Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”
w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

W dniu 16 września nastąpił odbiór inwestycji pn.: „Przebudowa targowiska w Rybnie”. Można powiedzieć, że dzięki nowoczesnemu projektowi, energooszczędnemu oświetleniu, spójnym charakterze całego obiektu, handel na targowisku w Rybnie wkroczył w nowy, lepszy wymiar.

Wybudowane zostały estetyczne wiaty handlowe. Na terenie targowiska powstał nowoczesny dwukabinowy sanitariat przystosowany dla osób niepełnosprawnych, zaopatrzony w dozowniki mydła oraz wodę uruchamiane na podczerwień, w damskiej kabinie znajduje się przewijak, męska kabina wyposażona jest dodatkowo w pisuar.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst