www.gminarybno.pl

Drukuj

Oddanie do użytku ścieżki edukacyjnej wokół jeziora Rybno - Etap I

Opublikowano 2019-09-13 16:10:25. Artykuł wyświetlono: 2195 razy.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 13.09.2019 r. decyzją Nr 67/2019 Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Działdowie udzielił Gminie Rybno pozwolenia na użytkowanie ścieżki edukacyjnej w formie pomostu na terenie wodnym i podmokłym wokół jeziora w Rybnie, na działce nr 615/2, 616/2 i 646 jako Etap I budowy ścieżki edukacyjnej wokół jeziora w Rybnie.

Jednocześnie prosimy o dbanie o nasze wspólne dobro, którym zapewne jest ścieżka edukacyjna oraz o zastosowanie się do Regulaminu obowiązującego na ścieżce. Przypominamy, że obiekt zrealizowany w Etapie I przeznaczony jest tylko do ruchu pieszego, niedopuszczalne jest poruszanie się po ścieżce na rowerach, rolkach, hulajnogach, itp. Przykre incydenty oraz akty wandalizmu, takie jak wyrywanie desek z balustrady, czy próby niszczenia oświetlenia, które miały miejsce jeszcze w okresie budowy są niedopuszczalne.
Obecnie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko korzystać z możliwości spacerów po malowniczo położonej ścieżce w otoczeniu pięknej przyrody.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst