www.gminarybno.pl

Drukuj

Ostatni etap rozbudowy kanalizacji sanitarnej

Opublikowano 2023-01-17 16:12:33. Artykuł wyświetlono: 194 razy.

Trwa ostatni etap prac związanych z rozbudową kanalizacji sanitarnej do miejscowości Dębień i Hartowiec.

Na wniosek Wykonawców inwestycji firmy Mi-Le-An z Nowego Miasta Lubawskiego oraz SKR z Rybna, roboty budowlane zostały przedłużone do końca stycznia 2023 r. Ostatni etap prac polega na wykonywaniu drobnych prac montażowych, uporządkowaniu terenu inwestycji oraz przygotowaniu dokumentacji do odbioru końcowego. W najbliższym czasie zostanie zorganizowana ostatnia rada budowy z Wykonawcami, Inwestorem oraz Inspektorami nadzoru autorskiego i inwestorskiego w celu podsumowania prac oraz sprawdzenia gotowości firm i zatwierdzenia prac do odbioru końcowego.

Po pozytywny odbiorze końcowym Zakład Gospodarki Komunalnej, odpowiedzialny w tej inwestycji za roboty budowalne, dokona płatności końcowej dla Wykonawców.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst