Pary mieszane zagrały w turnieju piłki plażowej

Opublikowano 2023-07-19 14:04:20. Artykuł wyświetlono: 342 razy.

W niedzielę, 16 lipca 2023r. o godz. 10:00 w Szczuplinach na boisku do piłki plażowej w Rumianej Dolinie odbył się drugi Turniej Piłki Plażowej – tym razem o Puchar Wójta Gminy Rybno.

Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie we współpracy z Rumianą Doliną – Moniką Kuśmirczuk – Grabowską.

Sędziami turniejowymi byli: Jarosław Brzeski i Marek Kaleński

W ten upalny dzień drużyny mieszane rywalizowały ze sobą blisko 4 godziny. Najlepszych zawodników dekorowali: Wicestarosta Powiatu Działdowskiego – Krzysztof Aurast, Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz organizatorzy – Hanna Bem i Monika Kuśmirczuk – Grabowska. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale.

Klasyfikacja końcowa:
1. Team Borki
2. Team Sand Fantastic
3. Team FC Sasy

Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie zaprasza na kolejny turniej piłki plażowej, który odbędzie się 5 sierpnia 2023r. na boiskach zlokalizowanych nad jeziorem Zarybinek w Rybnie. Szczegółowy regulamin turnieju znajdziecie na stronie OsiR Rybno.

Tekst i zdjęcia: Sylwester Kasprowicz