Podpisanie umowy na modernizację energetyczną

Opublikowano 2020-11-05 16:31:57. Artykuł wyświetlono: 949 razy.

Umowa o dofinansowanie modernizacji energetycznej SP w Hartowcu i hali sportowej w Rybnie została podpisana.

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego możliwa będzie kompleksowa modernizacja energetyczna kolejnych obiektów użyteczności publicznej w gminie Rybno. Projektem objęte zostały SP w Hartowcu i hala sportowa w Rybnie.

Przewidziane w inwestycji prace pozwolą na oszczędność energii oraz paliwa opałowego oraz wizualnie poprawią wygląd budynków.

Ze względu na obowiązujące obostrzenie związane z pandemią COVID-19 umowa została podpisana korespondencyjnie.

Wartość umowy wynosi 3.260.281,85 zł, a dofinansowanie stanowi 82,99% kosztów kwalifikowalnych projektu.

Rozpoczęcie rzeczowej realizacji projektu przewidziane jest na 29.01.2021 r., natomiast zakończenie inwestycji na 30.12.2022 r.