www.gminarybno.pl

Drukuj

Ponad tysiąc złotych trafiło do Janusza

Opublikowano 2015-04-08 08:59:08. Artykuł wyświetlono: 3864 razy.

W sobotę, 4 kwietnia na boisku wielofunkcyjnym w Rumianie odbył się turniej charytatywny – „Zagrajmy dla Janusza”.

W turnieju udział wzięło 17 drużyn: Młode Wilki – Dąbrówno, Leszko Team, Tuczki, Respect Rumian, Kar-Hand Video, Są Gorsi, OSP Rumian, Diil Team, Tyl-Bud Rybno, Obroża – Lewałd Wielki, Dream Team, Time2Play, Master’s Gigant’s Junior – Jan Rozentalski, MKS Tęcz, Flo Team, Contract Lubawa oraz Elektrony - dzięki tym drużynom udało się zebrać 1020 zł!

Turniej rozpoczął o godzinie 9:00 mecz otwarcia grupy ”A” – Respect Rumian – Kar-Hand Video 1:1. Siedemnaście zespołów zostało podzielonych na cztery grupy po: grupa „A” – 5 zespołów, grupy B, C, D - po 4 zespoły. Po kilkugodzinnej rywalizacji do kolejnej już finałowej rundy przeszło 8 zespołów: Leszko Team, Kar-Hand Video, Są Gorsi, OSP Rumian, Obroża – Lewałd Wielki, Master’s Gigant’s Junior – Jan Rozentalski, Flo Team i Elektrony.

Turniej charytatywny sędziował – Sylwester Kasprowicz, a najładniejszą bramkę zawodów strzelił Krzysztof Szałła, który z główki sprytnie przelobował bramkarza – warto dodać, że zawodnikowi MKS Tęczy asystował bramkarz drużyny – Maciej Malinowski. W niedzielę, 12 kwietnia o godzinie 15:00 na boisku wielofunkcyjnym w Rumianie odbędzie się runda finałowa. Organizatorami turnieju byli: Piotr Kowalski, Serwis informacyjny – Syla, grupa „W Rękach Młodych” oraz Studio Skribi. Podziękowania dla dyrektor Szkoły Podstawowej w Rumianie – Hanny Kirchhof za udostępnienie szatni oraz sali gimnastycznej.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst