Pożegnanie maturzystów

Opublikowano 2016-05-04 09:00:15. Artykuł wyświetlono: 4301 razy.

29 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Rybnie odbył się uroczysty apel z okazji ukończenia szkoły przez tegorocznych maturzystów. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, rodzice, młodsi koledzy i koleżanki i przede wszystkim tegoroczni absolwenci.

Klasa druga pożegnała koleżanki i kolegów krótką częścią artystyczną życząc wiele szczęścia i sukcesów w życiu. Z kolei absolwenci w humorystyczny sposób podsumowali swoje szkolne doświadczenia i podziękowali za wspólnie spędzony czas i wspólną pracę. Ciepłe słowa do uczniów skierowali: dyrektor szkoły, wychowawczyni klasy oraz zaproszeni goście.

Nagrodzono uczniów za naukę, za reprezentowanie szkoły, za pracę na rzecz ludzi. Wyróżnienia i pamiątkowe podziękowania otrzymali także od Wójta Gminy Rybno. Uroczyście wręczono świadectwa, gratulacje odebrali też rodzice. Połamania piór na egzaminach.

Tekst i zdjęcia nadesłała: Magdalena Anczykowska