Projekt "Zawody z perspektywą w Gminie Rybno"

Opublikowano 2022-02-04 15:53:18. Artykuł wyświetlono: 667 razy.

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia w Rybnie kontynuują realizację projektu “Zawody z Perspektywą w Gminie Rybno”.

Projekt rozpoczął się 1 września 2021r. W październiku, listopadzie i grudniu uczniowie uczestniczyli w zajęciach z przedsiębiorczości oraz podnosili swoje kompetencje z j. angielskiego, fizyki i matematyki. Podczas ferii zimowych rozpoczęła się realizacja kursów na wózki widłowe i prawo jazdy kategorii B. Dzięki uczestnictwu w projekcie nasi uczniowie ze szkoły branżowej zdobędą certyfikaty obsługi wózków widłowych oraz prawo jazdy kat.B. Przed uczniami jeszcze kurs obsługi maszyn CNC - również w ramach projektu. Po feriach będą również kontynuowane zajęcia z j. angielskiego, matematyki oraz fizyki.