www.gminarybno.pl

Drukuj

Rapaty: Mikołajki 2019

Opublikowano 2019-12-09 09:19:40. Artykuł wyświetlono: 1284 razy.

W piątek, 6 grudnia 2019r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Rapatach odbyły się coroczne „Mikołajki” zorganizowane przez Sołtysa wsi Rapaty – Bogumiła Janeczkę, Radną Gminy Rybno – Marzannę Borkowską oraz mieszkańców sołectwa Rapaty.

Dzień wcześniej mieszkańcy ustroili piękna choinkę, a 6 grudnia dzieci odwiedził św. Mikołaj, który opowiedział jaką długą drogę przebył aby się z nimi spotkać oraz podarował każdemu z nich prezenty. Mikołaj obiecał, że w tym roku odwiedzi dzieciaki jeszcze raz – tym razem 24 grudnia w wigilię. Następnie w miłej atmosferze zgromadzeni mieszkańcy oraz goście mogli porozmawiać oraz posmakować przygotowanych słodkości.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst