Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 538 - spotkanie informacyjne

Opublikowano 2022-11-02 09:48:19. Artykuł wyświetlono: 1878 razy.

W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie informacyjne ws. drogi wojewódzkiej 538, priorytetowej dla Gminy Rybno.

Transprojekt Gdański działając w imieniu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 538 na odcinku przebiegającym przez tereny gminy Rybno. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 listopada 2022 r. o godz. 13:30 w sali narad przy Urzędzie Gminy Rybno.

Podpisane Formularze wniosków i opinii, dotyczące przedsięwzięcia można przesyłać w terminie 7 dni od daty spotkania informacyjnego pocztą na adres:
Transprojekt Gdański Spółka z o.o. Pracownia Projektowa w Warszawie, ul. Marcina Flisa 6, 02-247 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres: biuro.w-wa@tgd.pl z dopiskiem: „Rozbudowa DW 538 - akcja informacyjna”.

Istnieje możliwość wcześniejszego wglądu w przygotowaną dokumentację. Mapy z proponowanym projektem można zobaczyć w Urzędzie Gminy Rybno w pokoju nr 16 lub w poniższym linku.

Przesłane formularze wniosków i opinii zostaną przeanalizowane i w przypadkach uzasadnionych tj. możliwych do zastosowania ze względów technicznych, prawnych i finansowych, uwzględnione.

Szczegółowe materiały informacyjne dotyczące planowanego spotkania informacyjnego do pobrania: