www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Marcin Zieliński wygrywa Ligę IALTS

Opublikowano 2022-02-22 08:57:13. Artykuł wyświetlono: 1489 razy.

W niedzielę, 20 lutego 2022r. o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się ostatnia runda finałowa Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Wraz z ostatnią rundą odbyło się podsumowanie zawodów oraz wręczenie nagród.

Podsumowania dokonali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem oraz Koordynator Ligi – Krzysztof Anisiewicz. Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatorów ligi statuetki, puchary oraz nagrody rzeczowe. Sponsorami, którzy ufundowali nagrody byli: Jacek Wiśniewski (Pasieka Rybno), Radosław Wasielewski (Ra-Druk Rybno) oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Sponsorzy Pasieka Rybno i Rad-Druk Rybno nagrodzili także organizatorów ligi. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymał voucher na koszulkę w firmie Radosława Wasielewskiego.

Klasyfikacja końcowa ligi:
1. Marcin Zieliński 41 pkt.
2. Mikołaj Skoneczka 36 pkt.
3. Bartłomiej Sieński 34 pkt.
4. Jakub Anzel 26 pkt.
5. Łukasz Kostrucha 22 pkt.
6. Michał Zakrzewski 19 pkt.
7. Marcin Kamiński 19 pkt.
8. Jakub Kępiński 17 pkt.
9. Kacper Lemański 16 pkt.
10. Radosław Wasielewski 14 pkt.
11. Krzysztof Tomaszewski 13 pkt.
12. Jacek Wiśniewski 10 pkt.
13. Janusz Kwaśniewski 10 pkt.
14. Henryk Leliński 8 pkt.
15. Krzysztof Kapek 3 pkt.

Najstarszy zawodnik: Jacek Wiśniewski

Ulubieniec kibiców: Henryk Leliński

Patronat medialny: Sylwester Kasprowicz, Serwis informacyjny - Syla

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst