Drukuj

Rybno: Oskar Trybuła mistrzem drugiej Ligi tenisa Stołowego

Opublikowano 2022-02-21 08:40:44. Artykuł wyświetlono: 776 razy.

W niedzielę, 13 lutego 2022r. o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się kolejna runda finałowa Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Tego dnia rozgrywki zakończyli zawodnicy, którzy w finałowej rundzie grali w drugiej lidze.

Mistrzem drugiej ligi został Oskar Trybuła, który na swoim koncie uzbierał aż 25 punktów, drugie miejsce zajął Józef Bazylczyk z 24 punktami na koncie, a podium zamknął Kacper Laskowski – 18 pkt. Podsumowania zawodów dokonał koordynator ligi – Krzysztof Anisiewicz wraz z Kierownikiem OSiR-u – Hanną Bem. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi zawodnicy drugiej ligi dodatkowo puchary. Nagrody ufundowali: Jacek Wiśniewski (Pasieka) oraz Radosław Wasielewski (Ra-Druk Rybno). W drugiej lidze odpowiednio kolejne miejsca zajęli: Michał Rutkowski (17 pkt.), Aleksandra Sieńska (13 pkt.), Krystian Kopański (11 pkt.), Oskar Pleta (10 pkt.), Antek Kopański (6 pkt.), Wiktor Zieliński (5 pkt.) i Paweł Kopaczel (0 pkt.).
Podsumowanie pierwszej ligi (TOP 16) odbędzie się 20 lutego po rozegraniu ostatniej rundy finałowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz