www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Skrzat Cup 2020

Opublikowano 2020-02-24 17:37:42. Artykuł wyświetlono: 598 razy.

W niedzielę, 23 lutego 2020r. o godz. 9:30 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się turniej „Skrzat Cup 2020” zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz Klub GSZS Delfin Rybno. Koordynatorem projektu był Karol Rykaczewski.

W turnieju udział wzięło 12 zespołów: ITS Jeziorak Iława I i II, GSZS Delfin Rybno I i II, Brazilian Soccer School Iława, UKS Mały Jeziorak I i II, KS Contract Lubawa I i II, KS Unia Susz oraz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których obowiązywał system rozgrywek „każdy z każdym. Zawody sędziowali: Mateusz Kostecki i Paweł Wółkowski, opiekę medyczną pełnił Paweł Bielecki, a speakerem był Sylwester Kasprowicz.

Podsumowania „Skrzat Cup 2020” dokonała Kierownik OSiR-u – Hanna Bem, która wręczyła wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale oraz dyplomy. – Podziękowania dla wszystkich zespołów, które wzięły udział w turnieju, opiekunów oraz rodziców, którzy dopingowali swoje pociechy z trybun. Podziękowania także dla koordynatora tego przedsięwzięcia oraz osób, które pomagały w organizacji – podsumowuje Hanna Bem.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka