www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Opublikowano 2022-06-07 08:10:29. Artykuł wyświetlono: 714 razy.

W niedzielę, 5 czerwca 2022r. o godz. 8:30 na jeziorze Rybno przy deptaku edukacyjnym w Rybnie odbyły się III zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło PZW Rybno. Udział w zawodach wzięło aż 25 zawodników i zawodniczek.

Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatorów nagrody rzeczowe oraz breloczki, a najlepsi wędkarze dodatkowo puchary. Podsumowanie zawodów dokonał Prezes Koła PZW Rybno – Artur Cybulski w asyście Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego oraz Wiceprezesa Firmy Gralbet – Pawła Fiszera.

Przedstawiamy klasyfikacje zawodów:
1. Jakub Kruszewski 950 g
2. Rafał Truszczyński 635 g
3. Igor Piórkowski 545 g

Największą rybę złowiła Daria Śleszyńska (450 g), która zajęła 4 miejsce.

Udział w zawodach wzięli także: Hubert Chrzanowski, Marco Kayongo, Szymon Konarzewski, Patryk Kuczyński, Mikołaj Kuczyński, Sylwester Ćwiek, Wiktor Liberacki, Mateusz Dutkowski, Oskar Nigowski, Igor Borowski, Patryk Ruciński, Wojciech Ruciński, Aleks Kulkowski, Bartłomiej Keński, Mateusz Zakrzewski, Hubert Gawlik, Hubert Krezymon, Kinga Dąbrowska, Filip Dąbrowski i Jacek Kreński.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich zawodników i ich rodzin ognisko z kiełbaskami, napoje, kawę, herbatę i słodkości. Oprawę muzyczną zapewnił Jarosław Rolkowski – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie. Prezes Koła – Artur Cybulski wręczył także podziękowania osobom, które wsparły III Zawody Wędkarskie: Wójtowi Gminy Rybno – Tomaszowi Węgrzynowskiemu, Pawłowi Fiszer – Wiceprezesowi Firmy Gralbet, Łukaszowi Witkowskiemu – Prezesowi Firmy Eurostyl, Beacie Stanowickiej – właścicielce sklepu wielobranżowego w Rybnie, Dawidowi Karbowskiemu – Prezesowi Firmy Ewita oraz Radosławowi Wasielewskiemu – Firma Ra-Druk Rybno. Opiekę medialną zapewnił Sylwester Kasprowicz.

- Chciałbym serdecznie podziękować sponsorom, którzy wsparli nasz projekt. Dziękuję zawodnikom i zawodniczkom. Przede wszystkim podziękowania przysyłam kolegom z Koła PZW Rybno, którzy profesjonalnie przeprowadzili III zawody wędkarskie dla dzieci. – podsumowuje Artur Cybulski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst