www.gminarybno.pl

Drukuj

'Śnieżka II – zemsta Złej Królowej'

Opublikowano 2016-04-20 09:35:32. Artykuł wyświetlono: 2058 razy.

17 kwietnia 2016r. rodzice uczniów naszej szkoły ponownie wcielili się w role aktorów i zaprezentowali licznie zgromadzonej publiczności przedstawianie teatralne pt. „Śnieżka II – zemsta Złej Królowej”, według autorskiego scenariusza Państwa Ewy i Remigiusza Zawada.

Bajka przygotowywana była pod kierunkiem wychowawcy klasy II - Karoliny Januszewskiej. Dyrektor szkoły Pani Hanna Kirchhof serdecznie przywitała wszystkich aktorów, widzów oraz przypomniała, że przedstawienia w wykonaniu rodziców stały się już tradycją naszej szkoły i są wykonywane od 20 lat. Rodzice włożyli wiele wysiłku, pracy aby spektakl się udał. Ich talent aktorski, przepiękne stroje, dekoracja sali oraz odpowiednio dobrana oprawa muzyczna sprawiły, że cel został osiągnięty i wszyscy z zapartym tchem śledzili przebieg wydarzeń. Jesteśmy dumni, że nasi rodzice angażują się w życie szkoły. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz gratulujemy odniesionego sukcesu. Panu Jarosławowi Rolkowskiemu Dyrektorowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie dziękujemy za użyczenie sprzętu nagłaśniającego.

Niech słowa E. Roosevelt „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia” będą inspiracją dla innych w dążeniu do celu.

Autor tekstu: Karolina Januszewska
Zdjęcia
: Szkoła Podstawowa w Rumianie
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka