www.gminarybno.pl

Drukuj

Sołectwo Szczupliny w Belwederze

Opublikowano 2017-02-01 16:05:00. Artykuł wyświetlono: 3287 razy.

Dzięki uprzejmości Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy Sołectwo Szczupliny miało zaszczyt spotkać się w ramach działań Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP z Panią Grażyną Wereszczyńską - Dyrektor Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich i jego pracownikami.

W czasie spotkania rozmawialiśmy o sprawach dotyczących mieszkańców terenów wiejskich, a w szczególności po byłych Państwowych Gospodarstwach Rolnych. Jedną z poruszanych i wyjaśnionych dzięki Kancelarii Prezydenta RP spraw był brak świetlicy wiejskiej w Szczuplinach.

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Zostaliśmy serdecznie ugoszczeni. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali upominki z okazji pobytu w Belwederze.

Mieliśmy również przyjemność zwiedzić cały Belweder z przewodnikiem.

W imieniu uczestników spotkania chcielibyśmy podziękować za miłe przyjęcie.

Nadesłał: Adam Bochno
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst