www.gminarybno.pl

Drukuj

SP Rybno: Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano 2016-01-27 10:35:03. Artykuł wyświetlono: 1455 razy.

W piątek, 22 stycznia Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odwiedzili dostojni goście, Babcie i Dziadkowie.

Tego dnia w Oddziałach Przedszkolnych (wych. Aneta Borowska i Ewelina Michalska), w klasie I b (wych. Żaneta Kowalewska) oraz w klasach II a i II b (wych. Iwona Szarmacher i Małgorzata Urbańska) odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały piękne wiersze, piosenki, jasełka i tańce. Odbyły się także ciekawe konkursy, podczas których wnuczęta i dziadkowie sprawdzili jak dużo wiedzą na swój temat. Były tańce na gazetach, konkursy sprawnościowe i wiedzowe, rozpoznawanie wnucząt po głosie, zabawa: „Czyj to portret?”. Przedszkolaki wraz z dziadkami zatańczyły „Kaczuchy”. Wspólnie spędzone chwile dostarczyły wszystkim wiele radości oraz wzruszeń. Po przedstawieniu wnuczęta wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Był również słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodnych rodziców.

Tekst i zdjęcia: Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka