SP Rybno: Ślubowanie klas pierwszych

Opublikowano 2015-10-21 14:55:05. Artykuł wyświetlono: 4548 razy.

We wtorek 13 października uczniowie klas pierwszych wobec całej społeczności szkolnej złożyli uroczyste ślubowanie. Dzieciom w tym ważnym dniu towarzyszyli rodzice, a czasem młodsze rodzeństwo.

Pierwszaki odświętnie ubrane, w kolorowych biretach zaprezentowały program artystyczny, w którym udowodniły, że zasługują na przyjęcie do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. Pierwszoklasiści po pasowaniu i złożeniu przyrzeczeń, tradycyjnie, jak każdy Kawaler Orderu Uśmiechu ,musieli wypić sok z cytryny. Miłym akcentem było też oficjalne powitanie przez uczniów klasy trzeciej, którzy przygotowali piękne upominki dla młodszych koleżanek i kolegów. Po uroczystości pasowania dzieci zaprosiły swoich bliskich na poczęstunek, podczas którego dzielono się wrażeniami z tak podniosłej dla uczniów chwili.

źródło: Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie