Szkolenie z funduszu sołeckiego

Opublikowano 2015-04-10 15:47:59. Artykuł wyświetlono: 1520 razy.

W dniu 09.04.2015r. odbyło się szkolenie dotyczące funduszu sołeckiego dla sołtysów i członków rad sołeckich z Gminy Rybno.

Szkolenie to odbyło się w świetlicy wiejskiej w Ostaszewie oraz w Urzędzie Gminy Grodziczno. Szkolenie rozpoczął i przywitał zebranych Pan Wójt Gminy Grodziczno- Tomasz Szczepański, zaś szkolenie poprowadzili pani Henryka Łużyńska-sołtys i radna Wsi Ostaszewo, Pani Barbara Szymańska- sołtys wsi Montowo, Pan Jacek Grzywacz-Skarbnik Gminy Grodziczno oraz Pani Elżbieta Straszewska- pracownik Urzędu Gminy Grodziczno zajmujący się funduszem sołeckim. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem w którym sołtysi i członkowie rad sołeckich wzięli czynny udział. Szkolenie dostarczyło wielu ważnych informacji nt. funduszu sołeckiego i rozwiało wiele wątpliwości.