www.gminarybno.pl

Drukuj

Turniej Sołecki w piłkę nożną wygrało Rybno

Opublikowano 2016-05-30 10:33:09. Artykuł wyświetlono: 2942 razy.

W niedzielę, 29 maja o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Sołecki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego.

W zawodach udział wzięło pięć sołectw: Rumian, Koszelewy, Dębień, Truszczyny i Rybno, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym” – 1x12 minut. Po 3 godzinach rywalizacji najlepszą drużyną turnieju została ekipa z Rybna, z Sołtysem – Henrykiem Wiśniewskim na czele. Drugie miejsce zajął Rumian wraz z Sołtyską – Elżbietą Rozentalską, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Koszelew i Sołtys - Adam Kasprowicz. Dębień i Sołtys – Grzegorz Januszewski, oraz Truszczyny z Sołtyską – Marylą Kozłowską zajęli odpowiednio 4 i 5 miejsce. Zawody zorganizowała Hanna Bem wraz z Krzysztofem Anisiewiczem, który także był sędzią głównym oraz technicznym zawodów. Opiekę medyczną zapewniła – Bożena Rozentalska.

Wszystkie drużyny z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Rybno – Andrzeja Kornackiego, Radnego Powiatu Działdowskiego – Janusza Kaczmarka oraz sołtysów otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i upominki. Podczas turnieju każdy zawodnik dzięki pracownikom OSiR-u mógł napić się ciepłej herbaty oraz zjeść coś słodkiego.

- Składam gorące podziękowania wszystkim przybyłym drużynom, sołtysom za zorganizowanie zespołów, gościom, sędziemu, opiece medycznej, kibicom i obsłudze hali. Ze sportowym pozdrowieniem – Kierownik OSiR-u Hanna Bem.

NadesłałŁ Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst