V Rodzinny Rajd Rowerowy

Opublikowano 2014-09-30 09:04:11. Artykuł wyświetlono: 1868 razy.

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu we współpracy z leśnictwem Kostkowo już po raz piąty zorganizowała „Rajd Rowerowy” dla rodzin uczniów.

Rowerzyści mieli do pokonania trasę, na której przygotowano pięć punktów, gdzie trzeba było się wykazać sprawnością fizyczną oraz wiedzą na temat środowiska leśnego. Każda konkurencja była punktowana, a najlepsi na mecie otrzymali nagrody, które wręczyli: pani Bożena Dobrzyńska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Rybnie, Wójt Gminy Rybno pan Edmund Ligman, zastępca nadleśniczego pan Dariusz Szczawiński i leśniczy leśnictwa Kostkowo pan Tomasz Stepnowski.

Zdjęcia z imprezy rowerowej, w której uczestniczyło łącznie 170 osób dostępne są na stronach internetowych Szkoły Podstawowej w Rybnie, pod adresem: sprybno.edupage.org