Wodny Plac Zabaw - poznaj zasady

Opublikowano 2018-08-09 10:57:10. Artykuł wyświetlono: 1317 razy.

Przedstawiamy zasady obowiązujące przy wydawaniu darmowych biletów upoważniających do korzystania z wodnego placu zabaw w Rybnie.

1. Nie ma możliwości rezerwacji biletów indywidualnych na późniejsze godziny oraz następne dni.
  2. Bilety można odbierać wyłącznie pod wiatą ratowników, która znajduje się na plaży.
  3. Odbiór biletów odbywa się nie wcześniej niż na godzinę przed danym kursem , które rozpoczynają się o ustalonych godzinach:
    10:00 , 11:00, 12:00, 13:00, 15:00, 16:00, 17:00
  4. Osoby, które odebrały bilety proszone są o przybycie na 15 minut przed wybraną godziną pobytu na wodnym placu zabaw.
  5. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych minimalnie dzień przed planowanym przyjazdem ( 15 osób na kurs + 2 opiekunów). Rezerwacji dokonujemy pod numerem telefonu 23 696 60 50.
    Informacje o rezerwacjach grupowych dostępne będą na stronie facebookowej
    OSiR Rybno. Dlatego przed przyjazdem zachęcamy do obserwacji podanej strony.
  6. Jedna osoba może skorzystać z wodnego placu zabaw tylko raz dziennie. W przypadku wolnych miejsc na kolejne kursy, dopuszcza się powtórną wizytę na wodnym placu zabaw.
  7. Każda osoba musi ustawić się w kolejce i odebrać bilet.
  8. Jeśli nastąpi sytuacja, w której osoba nie otrzymała biletu na daną godzinę, ma ona pierwszeństwo przy wydawaniu biletów na kolejny kurs.
  9. Bilety na godzinę 10:00 wydawane będą bezpośrednio przed wypłynięciem, natomiast z uwagi na przerwę od godziny 14:00, bilety na godzinę 15:00 można odbierać już od godziny 13:00.
  10. Należy przygotować się na to, iż dzieci od 6 roku życia i młodzież do ukończenia 13 lat mogą korzystać z placu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.
  11. Przed pobytem na wodnym placu zabaw należy zapoznać się z obowiązującym na nim regulaminem.

Przypominamy o całkowitym zakazie samodzielnego dopływania oraz korzystania z placu zabaw poza czasem pracy ratowników wodnych.