www.gminarybno.pl

Drukuj

Wyróżnienie dla Zespołu Interdyscyplinarnego

Opublikowano 2023-11-28 07:56:46. Artykuł wyświetlono: 262 razy.

24 listopada 2023r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się konferencja pn. „Świadek przemocy domowej w świetle znowelizowanej ustawy”, podczas której wyróżniono liderów działań w obszarze przeciwdziałania przemocy domowej w kategoriach zespołowa oraz indywidualna.

Miło nam poinformować, iż Zespół Interdyscyplinarny z Gminy Rybno jako jedyny z naszego województwa otrzymał wyróżnienie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego za szczególne zaangażowanie w działania na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej. Tym samym Pan Wojewoda wyraził wdzięczność i uznanie dla wysiłku oraz trudu włożonego w pomoc i wsparcie osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych w związku z przemocą.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst