www.gminarybno.pl

Drukuj

Zakończenie roku szkolnego przedszkolaków

Opublikowano 2018-06-26 14:00:07. Artykuł wyświetlono: 2254 razy.

W czwartek, 21 czerwca o godz. 15:00 w sali OSP w Rybnie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przedszkolaków z Rybna. Pożegnano także najstarszą grupę dzieci, która już we wrześniu rozpocznie nowy etap w swoim życiu.

Całą uroczystość poprowadziła Anna Szczawińska wraz z Dyrektor Przedszkola w Rybnie – Joanną Psiuk. Powitano zaproszonych gości, rodziców, rodzeństwo oraz dziadków. Dzieci przedstawiły cześć artystyczną, za którą otrzymały gromkie brawa. Wyróżnienia otrzymały najstarsze dzieci, członkowie rady rodziców, a kwiaty zaproszeni goście oraz pedagodzy. – Wszystkim dzieciakom oraz ich rodzicom życzymy udanych wakacji.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst