Zakończono remont Urzędu Gminy w Rybnie

Opublikowano 2021-06-11 12:11:08. Artykuł wyświetlono: 1221 razy.

W ramach wykonywanych prac znormalizowano szerokość oraz wysokość klatki schodowej oraz zamontowano balustradę zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo zwiększono doświetlenie klatki schodowej oraz drugiego piętra budynku poprzez montaż przeszklenia.
Toalety zostały dostosowane do obowiązujących wymogów higieniczno-sanitarnych, a toaleta na parterze budynku dodatkowo została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W ramach prac remontowych zaadoptowano pomieszczenia piwniczne na archiwum, wyposażono
w odpowiednie regały i zamontowano wentylację, czujnik temperatury i wilgotności powietrza.
Jest to kolejny etap prac prowadzonych w urzędzie gminy Rybno w celu poprawy funkcjonalności budynku, aby obiekt w równym stopniu służył wszystkim jego użytkownikom.