www.gminarybno.pl

Drukuj

Zapraszamy na drugą edycję "Leśnego Triatlonu".

Opublikowano 2023-09-18 15:43:30. Artykuł wyświetlono: 304 razy.

SZANOWNI PAŃSTWO, DROGIE DZIECI! Czas na opuszczenie wygodnych kanap oraz foteli i wyruszenie na spotkanie w pobliskim lesie nad jeziorem Hartowieckim złotej polskiej jesieni!

UKS „Szuwarek w Hartowcu” w partnerstwie z Lasami Państwowymi zaprasza wszystkich – bez wyjątku – na drugą edycję „Leśnego Triatlonu”. Start imprezy 30 września 2023 r. o godz.11.00 na plaży przy barze „U Olesi” w Ostaszewie.

Uwaga! Wcale nie trzeba być punktualnym, wystarczy do godz. 14.00 wykonać wszystkie trailtonowe zadania:

  • Jazda rowerem na trasie rowerowej „Pętli Małej” (5, 5 km.) - mapka w załączeniu.
  • Bieg/marszobieg/nornic walking leśnymi ścieżkami nad jeziorem Hartowieckim (1,5 km.) - patrz mapka.
  • Quiz na temat lasu, jego funkcji społecznej, roli jaką spełnia dla środowiska oraz miejsc odwiedzonych na trasie „Leśnego triatlonu”. Pytania zamieszczone zostaną na stronie kahoot.it, a rozwiązywane będą za pomocą smartfonów uczestników.

Impreza nie wyłoni klasycznego podium. Zwycięzcą będzie każdy uczestnik, który ukończy wszystkie trzy elementy zawodów. Warunkiem otrzymania pamiątkowego medalu i niespodzianki będzie udokumentowanie jego realizacji poprzez okazanie jednej fotografii uczestnika z leśnym pejzażem w tle oraz przedstawienie pozytywnego wyniku quizu.

Liczymy na Waszą niezawodną oraz liczną obecność, by własnym przykładem spopularyzować aktywność na terenie lasów państwowych i w gronie rodziny oraz przyjaciół cieszyć się pięknem otaczającej przyrody!

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe, wypadki oraz kontuzje uczestników podczas uprawiania aktywności.

Kontakt i informacje– Grażyna Wiergowska 696 314 680.

Nadesłał: Bogusław Łukwiński

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst