Zawody Archery Tag – Paintball Łuczniczy o Puchar Wójta Gminy Rybno

Opublikowano 2021-11-04 13:36:00. Artykuł wyświetlono: 481 razy.

W sobotę, 13 listopada 2021r. o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędą się I Zawody Archery Tag – Paintball Łuczniczy o Puchar Wójta Gminy Rybno organizowane przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, Gminę Rybno i OSiR Rybno.

• Zapisy – 506 231 242, sis_rybno@op.pl
  • Wpisowe – 70 zł
  • Zgłoszenia – do 12 listopada
  • Gramy – 5 zawodników

Film instruktażowy: www.youtube.com/watch?v=ZQzz30S8xys&ab_channel=ArcheryTag%C2%AE
Film instruktażowy 2: www.youtube.com/watch?v=4D1Cf2LhGfU&ab_channel=GlobalArcheryAttack

Pierwsze takie zawody, w których Twoja drużyna będzie miała za zadanie w trzech rundach wyeliminować przeciwników. Gra od 16 roku życia. Zapraszamy do obejrzenia filmików instruktażowych. Nauka strzelania dla osób, które pierwszy raz będą trzymały łuk w rękach odbędzie się w dzień turnieju od 14:00 do 15:45. Strategie oraz zasady zostaną omówione przed turniejem! Zachęcamy do wzięcia udział w turnieju. Liczba miejsc ograniczona.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz