Zwiedzaj Warmię i Mazury z Kopernikiem

Opublikowano 2022-10-06 11:20:39. Artykuł wyświetlono: 386 razy.

Zgłoszenia do ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Obrotowo z Kopernikiem na Warmii i Mazurach" przyjmowane są do 31 października 2022 roku.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i upublicznieniu zdjęcia pokazującego zwiedzanie regionu Warmii i Mazur zrobionego i zmodyfikowanego z wykorzystaniem nowych technologii i kompetencji cyfrowych.

Warunkiem udziału jest posiadanie aktywnego konta w serwisie Facebook, zarejestrowanego na swoje prawdziwe imię i nazwisko lub prowadzenie zweryfikowanego fanpage’u czy umieszczenie zdjęcia oraz nazwy miejsca w komentarzu pod konkursowym postem na fanpage’u (@wimcyfrowaprzyszłość).

Inicjatywa skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, natomiast osoby niepełnoletnie mogą brać udział w wydarzeniu tylko za zgodą swoich rodziców.

Organizatorem konkursu „Obrotowo z Kopernikiem na Warmii i Mazurach” jest Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zwycięzców poznamy 31 października 2022 roku.

ZAŁĄCZNIKI:

źródło: https://warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/aktualnosci/7934-zwiedzaj-warmie-i-mazury-z-kopernikiem