Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano 2023-10-14 12:06:44. Artykuł wyświetlono: 224 razy.

Szanowni Państwo Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty. Dziękuję za trud i zaangażowanie, z jakim wykonujecie swoją pracę, przekazując młodym ludziom wiedzę i umiejętności niezbędne do zrozumienia współczesnego świata i osiągania sukcesów w przyszłym życiu. Dziękuję, że każdego dnia uczycie wzajemnego szacunku i nawiązywania dobrych relacji. Życzę, byście byli dla swoich uczniów drogowskazami i doradcami, którzy wspierają w trudnych chwilach, byście potrafili słuchać i być blisko, kiedy Was potrzebują.

"Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się.” (T. Mackenzie)

Życzę wszystkim pracownikom oświaty entuzjazmu i pasji. Niech każdy dzień będzie pełen wyzwań, które da się pokonać, pełen radości?? z ich pokonania.

/-/ Wójt Gminy Rybno
Tomasz Węgrzynowski