www.gminarybno.pl

Drukuj

1 grudnia wprowadzone zostały obostrzenia

Opublikowano 2021-12-01 14:02:51. Artykuł wyświetlono: 322 razy.

Ze względu na pojawienie się nowego wariantu koronawirusa z dniem 1 grudnia wprowadzone zostały nowe ograniczenia.

Od 1 grudnia obowiązują nowe limity:

  1. 50 proc. obłożenia w kościołach, gastronomii, hotelach, obiektach kultury (np. kinach, teatrach, filharmoniach, operach, domach kultury) i obiektach sportowych (baseny, aquaparki). Do tej pory dopuszczalne obłożenie w tych placówkach wynosiło 75 proc.
  2. maksymalnie 100 osób na uroczystościach typu wesela, spotkania, konsolacje i zgromadzeniach innego typu, a także w dyskotekach (do tej pory było to 150 osób).
  3. jedna osoba na 15 mkw w siłowniach, centrach sportowych, muzeach, galeriach sztuki, targach, wystawach, konferencjach, bibliotekach, punktach handlu (do tej pory mogła to być 1 osoba na 10 m kw).
  4. w przypadku koncertów i widowisk cyrkowych od 1 grudnia obowiązuje zasada: maks, 50 proc. zajętych miejsc i nie więcej niż 1 osoba na 15 m kw. 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka