www.gminarybno.pl

Drukuj

Akcja 'Żyj bezpieczniej'

Opublikowano 2018-11-19 08:23:14. Artykuł wyświetlono: 828 razy.

Dnia 18.11.2018r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie wraz z Fundacją „ Jezioro Pojednania” w Grądach zorganizowało akcję „ Żyj bezpieczniej”.

Dzięki uprzejmości służb mogliśmy Państwu zaoferować bogate warsztaty z zakresu BHP, pożarowego, drogowego, medycznego, wodnego oraz bezpieczeństwa w rolnictwie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji akcji „ ŻYJ BEZPIECZNIEJ” tj: Ochotniczej Straży Pożarnej z Rybna, Powiatowej Straży Pożarnej z Działdowa, Komendzie Powiatowej Policji z Działdowa, Posterunkowi Policji z Rybna, Ratownictwu Medycznemu z Nowego Miasta, WOPR z Lidzbarka, ratownikom wodnym z Rybna, Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Działdowa, wolontariuszom, pracownikom OSiR w Rybnie, i Centrum Kultury – Biblioteka w Rybnie oraz wszystkim uczestnikom i gościom.

Zadanie zrealizowane w ramach projektu „ Akademia Lokalnych Liderów Gminy Rybno” dofinansowane ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO).

Nadesłała: Hanna Bem
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka