www.gminarybno.pl

Drukuj

Artystyczne zakończenie lata

Opublikowano 2018-08-31 11:11:04. Artykuł wyświetlono: 1037 razy.

Zakończył się projekt pn. „Odkryj w sobie liderską moc” finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018, który w pierwszym etapie odbył się w Truszczynach, zaś w drugim w Dębieniu.

Podczas warsztatów „Kreatywność nie kosztuje – artystyczne zakończenie lata” w Truszczynach i Dębieniu liderki projektu: Maryla Kozłowska, Agnieszka Kuczyńska, Anna Piątkowska oraz Mariola Dombrowska przygotowały dla wszystkich uczestników wiele atrakcji m.in. malowanie oraz szycie worków do kapci, prace z masy solnej czy robienie ramek lub stroików na krążkach brzozy. Odbywały się także warsztaty kulinarne oraz malowanie figurek z masy solnej lub na szkle. Podczas projektu, który trwał pięć dni dla wszystkich został przygotowany także poczęstunek.

Liderki projektu serdecznie dziękują animatorce Joannie Rabackiej-Barisic za pomoc w pozyskaniu środków z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz sponsorom: Wójtowi Gminy Rybno – Tomaszowi Węgrzynowskiemu, Sekretarz UG w Rybnie – Jolancie Jendryckiej, Radnemu Powiatu Działdowskiemu – Januszowi Kaczmarkowi, Radnym Gminy Rybno – Piotrowi Kamińskiemu, Andrzejowi Kornackiemu i Sylwestrowi Kasprowiczowi, Sołtysowi wsi Dębień – Grzegorzowi Januszewskiemu, Kole Gospodyń Wiejskich w Truszczynach, Julicie i Bartkowi Lewalskim, Joannie i Janowi Abram, Bernardowi Orłowskiemu, Elżbiecie Karbowskiej, Ryszardzie i Krzysztofowi Kruszewskim, Pawłowi Kuczyńskiemu, Tomaszowi Jelonkowi, Łukaszowi Kwiatkowskiemu oraz firmie Szkłomal.
 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka