www.gminarybno.pl

Drukuj

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej

Opublikowano 2016-01-22 12:45:14. Artykuł wyświetlono: 3445 razy.

W czwartek, 21 stycznia o godz. 17:00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbył się Kostiumowy Bal Karnawałowy, który został przygotowany i zorganizowany przez Piotra Kornatowskiego, Agnieszkę Witkowską oraz Daniela Kroplewskiego.

Szkolną zabawę otworzyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rybnie – Bożena Dobrzyńska, która powitała uczniów, rodziców oraz gości. Następnie na rozpoczęcie imprezy uczniowie zatańczyli uroczystego poloneza, za którego zostali nagrodzeni wielkimi brawami. W trakcie Kostiumowego Balu Karnawałowego dzieci brały czynny udział w grach i zabawach prowadzonych przez Piotra Kornatowskiego oraz została wybrana „Królowa i Król” balu - zwycięska para w nagrodę poprowadziła taneczny pociąg. Również dla rodziców został przygotowany konkurs z wiedzy o bajkach. Wszystkie przebrane dzieci mogły sobie zrobić pamiątkowe grupowe zdjęcia - m.in. pozowali: policjanci, księżniczki, marynarze, cheerleaderki, piłkarze, nieustraszony zorro, wróżki, aniołki, kotki i tygryski – jeden z organizatorów balu przebrał się za zabawnego bałwana, który rozśmieszał wszystkie dzieci do łez. Dla wszystkich uczestników zabawy czekał słodki poczęstunek, a w trakcie imprezy przygrywał wszystkim do tańca charytatywnie, jak co roku, zespół Duo z Rumiana – Państwo Bojarowscy. Dla większości z dzieciaków, był to pierwszy w życiu taki bal – na pewno zapamiętają go na bardzo długo.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka