www.gminarybno.pl

Drukuj

Bal karnawałowy z babcią i dziadkiem

Opublikowano 2016-02-03 14:17:51. Artykuł wyświetlono: 2974 razy.

W tym roku bal karnawałowy z Mikołajem w Przedszkolu w Rybnie połączony był z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

W uroczystości wzięły udział dzieci przedszkolne wraz z rodzicami, babciami, dziadkami i rodzeństwem. Tak licznie przybyłych gości nie pomieścilibyśmy w przedszkolu, dlatego skorzystaliśmy z pobliskiej sali OSP. Po przywitaniu wszystkich zebranych, dzieci zaprezentowały program artystyczny oraz przekazały gościom upominki wykonane na zajęciach przedszkolnych. Przedszkolaki w pięknych kostiumach wraz z zaproszonymi gośćmi wzięły udział w tańcach i konkursach, które poprowadziła grupa artystyczna O’KARYNA. W czasie zabaw tanecznych odwiedził dzieci Mikołaj, obdarowując je prezentami. Uczestnicy uroczystości wyrazili swoje zadowolenie, dziękując za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy. Dyrektor przedszkola składa serdeczne podziękowania rodzicom i nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Nadesłała: Joanna Psiuk
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka