www.gminarybno.pl

Drukuj

'Biała Sobota' w Gminie Rybno

Opublikowano 2013-10-29 11:03:43. Artykuł wyświetlono: 1802 razy.

W minioną sobotę, 26 października 2013 r.  mieszkańcy Gminy Rybno mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych i konsultacji lekarskich w ramach akcji pod nazwą "Biała Sobota".

To wydarzenie podkreślające wagę badań profilaktycznych i zachęcające do ich wykonywania udało się zorganizować dzięki współpracy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Urzędu Gminy Rybno oraz Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Rybno.

Podczas "Białej Soboty"  w ramach bezpłatnych świadczeń zdrowotnych, wykonywane były badania oraz konsultacje lekarskie z zakresu urologii, chirurgii i laryngologii. Badania przeprowadzali lekarze z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Ponadto pacjenci mieli możliwość przeprowadzenia badania USG tarczycy, które wykonywał lekarz radiolog.

Osoby zainteresowane bezpłatnymi badaniami rejestrowane były na konkretną godzinę, co zdecydowanie ułatwiło pracę lekarzom oraz pozwoliło uniknąć kolejek.

 


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka