www.gminarybno.pl

Drukuj

Mikołajki w Ośrodku Sportu i Rekreacji

Opublikowano 2015-12-09 08:46:08. Artykuł wyświetlono: 7935 razy.

W niedzielę, 6 grudnia o godz. 14.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie zostały zorganizowane Mikołajki, a główną atrakcją dla dzieci tego dnia był św. Mikołaj.

Dla dzieci zostały przygotowane różnorodne gry i zabawy, a najmłodsi mogli wykazać się umiejętnościami sportowymi i plastycznymi. Po skończonych grach i zabawach wszystkie dzieci otrzymały medale, książki o tematyce świątecznej oraz słodki upominek. Chętne dzieci miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami dydaktycznymi oraz zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem.

- Mamy nadzieję, że wszyscy na długo zapamiętamy ten świąteczny dzień. Dziękujemy wszystkim za przybycie i do następnego razu – Hanna Bem.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst