www.gminarybno.pl

Drukuj

Bieg Niepodległości

Opublikowano 2015-11-18 08:10:16. Artykuł wyświetlono: 1553 razy.

W środę, 11 listopada o godz. 11:00 w kościele p.w. Najświętszej Serca Pana Jezusa w Rybnie została odprawiona Msza Św. za Ojczyznę, w której uczestniczyły władze samorządowe, mieszkańcy Gminy Rybno oraz zaproszeni goście.

Następnie w centrum Rybna odbyły się biegi Niepodległościowe w sześciu kategoriach wiekowych, w których udział wzięło 240 uczestników. Każdy z zawodników otrzymał od organizatorów pamiątkowy medal, a najlepsi zawodnicy nagrody, które wręczał Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Przewodnicząca Rady Powiatu – Magdalena Anczykowska, Radni Gminy Rybno, Sołtys – Henryk Wiśniewski oraz goście. Na wszystkich uczestników biegów czekała pyszna grochówka oraz ciepłe napoje. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwali strażacy oraz policja. Głównym organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.
- Dziękuję wszystkim, którzy pomogli zorganizować Bieg Niepodległości w Rybnie, a wszystkim zawodników gratuluję aktywności – bez was, te biegi by się nie odbyły – powiedziała Hanna Bem Kierownik OSiR w Rybnie.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta I-II SP:
1. Amelia Szczech
2. Marysia Cytlał
3. Milena Kozicka
4. Julia Kłosowska
5. Amelia Jendraszek
6. Zofia Ziółkowska

Chłopcy I-II SP:
1. Łukasz Chechłowski
2. Daniel Zawadzki
3. Błażej Rozentalski
4. Jakub Krezymon
5. Rafał Truszczyński

Dziewczęta III-IV SP:
1. Marta Miesikowska
2. Agata Karbowska
3. Kornelia Kłosowska
4. Anna Kwaśniewska
5. Julia Szraga
6. Alicja Żórawska

Chłopcy III-IV SP:
1. Patryk Urbański
2. Filip Sztejka
3. Karol Orzechowski
4. Artur Draśpa
5. Kamil Bojarowski
6. Łukasz Lewandrowski

Dziewczęta V-VI SP:
1. Emilia Fafińska
2. Edyta Kliniewska
3. Julia Uzarska
4. Zuzanna Kreńska
5. Kamila Muchowska
6. Oliwia Jarzembek

Chłopcy V-VI SP:
1. Sebastian Gawryński
2. Michał Czaja
3. Sebastian Wilgan
4. Szymon Piórkowski
5. Michał Ruciński
6. Oskar Pleta

Dziewczęta – Gimnazjum:
1. Aleksandra Balicka
2. Patrycja Cejrowska
3. Kamila Miecznik
4. Milena Skakuj
5. Justyna Pokojska
6. Emilia Stepnowska

Chłopcy – Gimnazjum:
1. Piotr Kozłowski
2. Igor Olszewski
3. Norbert Urbański
4. Bartosz Ćwiek
5. Karol Orłowski
6. Michał Malinowski

Kobiety 16-35 lat:
1. Dorota Pawłowska
2. Martyna Konarzewska
3. Dominika Muszyńska
4. Martyna Kozicka
5. Martyna Pokojska
6. Agata Wysocka

Mężczyźni 16-35 lat:
1. Michał Karbowski
2. Paweł Moskal
3. Artur Wiśniewski
4. Mateusz Kwaśniewski
5. Hubert Józefko
6. Rafał Rozentalski

Kobiety 36 i powyżej:
1. Lucyna Petka
2. Bożena Rozentalska
3. Sylwia Drzewińska
4. Małgorzata Orłowska
5. Renata Karczewska
6. Marta Monczkowska

Mężczyźni 36 i powyżej:
1. Mariusz Pawłowski
2. Zbigniew Bartkowski
3. Patryk Aranowski
4. Leszek Zakrzewski
5. Andrzej Psiuk
6. Tadeusz Piątkowski

Wójt Gminy Rybno i Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie składają gorące i serdeczne podziękowania sponsorom XVIII Biegu Niepodległości w Rybnie:
1. Bank Spółdzielczy w Rybnie
2. Firma KIM – Wiesław Lewandrowski
3. AGROMEX – Krystochowicz Spółka Jawna
4. Biuro Rachunkowe EKSPERT - Elżbieta Rogowska
5. Kamix – Janusz i Agnieszka Kamińscy
6. BARBAREX – Barbara Czuchan
7. Firma Budowlana – Mieczysław Labicki
8. Robert Gontarz
9. EWITA – Dawid Karbowski
10. WIKTORIA – Ireneusz Jarzynka
11. Parafia Rzymsko Katolicka Dziekan Mirosław Owczarek
12. Firma Handlowo Usługowa – Adam Malinowski
13. Firma Mazur – Jędrzej Podowski
14. Sklep Wielobranżowy – Beata Stanowicka
15. Restauracja Świtezianka – Maria Raczyńska
16. Stol-Bud – Teresa i Zbigniew Witkowscy
17. Kar-Hand - Video Karol Krajewski
18. DREW-MAX - Marcin Ruczyński
19. DE-KA MEDIA AGD i RTV – Dariusz Kornatowski
20. Gospodarstwo Agroturystyczne – Marzena i Mirosław Remus
21. Gabinet Stomatologiczny – Sylwia Kiełpińska – Rojek
22. Sklep Wielobranżowy – Jolanta Maciejewska
23. VIKING – Rafał Jabłonowski
24. Zakład Fryzjerski – Edyta Szraga
25. Salon VENUS – Joanna Mederska
26. LGD – Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska
27. TRUX-BUD – Piotr Truszczyński
28. Rybka – Magdalena i Jakub Szczepańscy
29. Zakład Pogrzebowy REQVIES – Tadeusz Witkowski
30. DELIKATA – Alfred Tanasiewicz
31. Jolanta Pieper
32. Sklep do Produkcji Rolnej – Józef Kamiński
33. Handel Opałami i Materiałami Budowlanymi – Joanna Witkowska
34. Piotr Rydel
35. Firma Budowlana – Agnieszka i Jarosław Labiccy
36. Biuro Rachunkowe – Agnieszka Angowska
37. Zakład Przetwórstwa Mięsnego – Józef Malinowski
38. Starostwo Powiatowe w Działdowie
39. Gmina Rybno
40. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie

 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz




 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka