www.gminarybno.pl

Drukuj

Budowa sali sportowej przy SP Koszelewy

Opublikowano 2018-10-31 14:50:47. Artykuł wyświetlono: 1996 razy.

W Koszelewach rozpoczęto prace budowlane w związku z realizacją zadania pn. „Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Koszelewach”.

Planowana wartość zadania wynosi 844.151,82 zł, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 82,99 %. Realizacja inwestycji zaplanowana jest do 31 grudnia 2019 r. Wykonawcą zadania jest Firma Usługi Ogólnobudowlane Urszula Zielińska. Wybudowanie sali gimnastycznej pozwoli na pełną realizację programu wychowania fizycznego w szkole oraz organizację zawodów sportowych na różnych szczeblach. Umożliwi prowadzenie zajęć pozalekcyjnych uczniom, a także uprawianie sportu społeczności lokalnej. Wybudowanie sali gimnastycznej w znaczący sposób wpłynie na rozwój fizyczny i zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży szkolnej oraz mieszkańców.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka