www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: Otwarcie LCAS

Opublikowano 2022-09-19 09:42:12. Artykuł wyświetlono: 605 razy.

W niedzielę, 11 września 2022r. w Hartowcu odbyła się uroczystość otwarcia Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej. Tego samego dnia odbyły się także dożynki i odpust parafialny oraz Nadanie Tytułu Honorowego Obywatela Gminy Rybno.

Na potrójną imprezę oprócz mieszkańców gminy Rybna a przede wszystkim Hartowca przybyli m.in.: Poseł RP – Robert Gontarz, Starosta Powiatu Działdowskiego – Krzysztof Aurast, Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radna Powiatu Działdowskiego – Grażyna Kamińska, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Piotr Kornatowski, Radni Gminy Rybno – Joanna Słupska, Elżbieta Rozentalska, Dariusz Karbowski, Grzegorz Januszewski, Grzegorz Rozentalski i Sylwester Kasprowicz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lidzbark – Dariusz Szczawiński, Ks. Proboszcz Parafii w Hartowcu – Sławomir Skonieczka, Dziekan Ks. Janusz Kowalski oraz księża proboszczowie z dekanatu, przedstawiciele województwa, OSP, organizacji pozarządowych oraz jednostek organizacyjnych z terenu gminy Rybno i wielu innych zacnych gości.

Po długim okresie sołectwo Hartowiec ponownie ma własną świetlicę wiejską.

Tekst: Sylwester Kasprowicz
Zdjęcia: Izabela Cichorska i Marcin Ostrowski

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst