www.gminarybno.pl

Drukuj

Kolejne stypendia naukowe wręczone

Opublikowano 2018-09-28 08:01:26. Artykuł wyświetlono: 1977 razy.

W czwartek, 27 września 2018r. o godz. 10:00 w sali OSP w Rybnie odbyła się LVII Sesja Rady Gminy Rybno, podczas której najzdolniejszym uczniom z terenu Gminy Rybno wręczone zostały stypendia naukowe.

Stypendia otrzymali uczniowie, którzy wyróżniają się nie tylko osiągniętymi wynikami w nauce lecz także wzorowym zachowaniem i zaangażowaniem w życie szkolnej społeczności. Wyróżnienia wręczali – Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Andrzej Kornacki, Skarbnik UG w Rybnie – Zdzisława Kanicz oraz Dyrektorzy szkół z terenu Gminy Rybno: Hanna Kirchhof, Bogusław Łukwiński, Ewa Kopańska, Bożena Dobrzyńska oraz Ewa Golder.

Wyróżnieni uczniowie:
Liceum Ogólnokształcące im. Bp. Jana Chrapka w Rybnie: Agata Rogożyńska, Kacper Kowalewski, Aleksandra Zawadzka, Iwona Staszyńska, Natalia Kleist, Kinga Karbowska i Julia Szczepańska.

Branżowa Szkoła I Stopnia w Rybnie: Patrycja Chała, Kinga Monczkowska, Krystian Zdrojewski, Dominika Ługowska, Krzysztof Okuniewski, Dawid Dołęgowski, Adrianna Kosińska, Angelika Bandurska, Justyna Kliniewska, Damian Komorowski, Piotr Kozłowski, Damian Orzechowski.
Gimnazjum im Marii Skłodowskiej-Curie w Rybnie: Marlena Kalinowska, Jakub Tara, Mateusz Budziński, Kamil Sobieraj i Oliwia Gajek.
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie: Amelia Chyrzyńska, Anna Rozentalska, Malwina Januszewski, Zuzanna Kamińska, Weronika Bach, Marta Rozentalska, Paulina Uzarska oraz Weronika Rucińska.

Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach: Faustyna Kopańska, Maja Osmańska, Joachim Grosz, Zuzanna Sokołowska, Julita Lewicka, Oliwia Zdunek.

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie: Alicja Wieczorek, Antonina Tatarek, Dorota Rosik, Agata Szumilak, Mikołaj Maciejewski, Marianna Krajewska, Zuzanna Zabłotna, Dominika Jarzynka, Agata Karbowska, Karolina Lelińska, Matylda Kiełpińska, Karolina Truszczyńska, Oskar Szerszeń, Gabriel Kruszyński, Jakub Wiergowski, Paulina Nazar, Karolina Karbowska i Marta Tomaszewska.
Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II oraz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu: Filip Pedynkowski, Julia Dąbrowska i Izabela Cichorska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka