Budowa sieci wodociągowej i kanlizacyjnej na terenie Gminy Rybno

Opublikowano 2021-04-28 08:31:41. Artykuł wyświetlono: 943 razy.

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Rybno.

W ramach umowy wykonana zostanie dokumentacja projektowa dla następujących zadań:

1. rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w miejscowości Rybno, ul. Lubawska w stronę Rumiana oraz ul. Stary Młyn,
  2. rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Truszczyny,
  3. modernizacja hydroforni w Koszelewach – wymiana armatury i sieci, remontu obiektu (elewacja, dach, stolarka okienna i drzwiowa, instalacje), montaż zbiornika zewnętrznego o poj. min. 200 m3, modernizacja studni głębinowych, montaż systemów elektronicznych umożliwiających zdalny nadzór nad pracą urządzeń.

Projektant będzie posiadał upoważnienie Wójta Gminy Rybno do zawierania uzgodnień projektowych dotyczących uzbrojenia i urządzenia terenu z właścicielami działek, na terenie których przebiegała będzie sieć wodociągowa i kanalizacyjna. Prosimy o potraktowanie sprawy jako ważnej oraz przeanalizowanie sposobu zagospodarowania swoich nieruchomości pod kątem lokalizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.