www.gminarybno.pl

Drukuj

Budowa trwa nadal - inwestycje nad jeziorami

Opublikowano 2019-02-13 14:56:24. Artykuł wyświetlono: 1114 razy.

Budowa trwa nadal - OKNO NA JEZIORO, ZAGOSPODAROWANIE PLAŻY NAD JEZIOREM ZARYBINEK
Dotyczy projektu pn.: „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk oraz zmniejszenie presji wynikającej z ruchu turystycznego na obszarach chronionych w rejonie jezior Grądy i Zarybinek w gminie Rybno Zadanie 1: Zagospodarowanie turystyczne terenu nad jeziorem Grądy – etap I – OKNO NA JEZIORO; Zadanie 2: Zagospodarowanie plaży nad jeziorem Zarybinek w msc. Rybno

 

Wykonując inwestycję zgodnie z zasadami bioróżnorodności Wykonawca robót Zakład Betoniarski Pana Zgliczyńskiego z Działdowa realizuje mimo zimy zagospodarowanie turystyczne terenu nad j. Grądy etap I – OKNO NA JEZIORO. Po wykonanych jesienią robotach drogowych w ramach których powstały schody do jeziora nastał czas na wykonanie wiaty i małej architektury, która przybliży nasz piękny zakątek.

Zagospodarowanie plaży nad jeziorem Zarybinek w Rybnie zbliża się również ku końcowi. W ostatnim czasie powstał pomost widokowy i pływające molo do cumowania łodzi i kajaków. Jak tylko pozwolą warunki pogodowe rozpocznie się zagospodarowanie terenów przyległych w zieleń.

Dzięki tej inwestycji miejsca te będą zdecydowanie bardziej atrakcyjne zarówno dla mieszkańców jak i dla turystów.

Poniżej przedstawiamy kilka fotografii z ostatnio wykonanych prac w ramach inwestycji.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka