www.gminarybno.pl

Drukuj

Certyfikaty 'Piłka nożna w szkole'

Opublikowano 2018-11-07 14:53:38. Artykuł wyświetlono: 324 razy.

29 października 2018 r. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach i Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach otrzymały Certyfikaty Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej "Piłka Nożna w Szkole", o które zabiegał nauczyciel wychowania fizycznego Jacek Cioch.

Certyfikat przyznawany jest wyróżniającym się szkołom i placówkom oświatowym prowadzącym zajęcia sportowe z uczniami w zakresie piłki nożnej. Szkoły oceniane były w pięciu obszarach: baza sportowa, funkcjonowanie w szkole oddziałów sportowych o profilu piłka nożna lub innych form dodatkowych zajęć sportowych o profilu piłka nożna, prowadzenie zajęć przez wykwalifikowaną kierunkowo kadrę nauczycieli-trenerów, udział uczniów w piłkarskich rozgrywkach szkolnych, międzyszkolnych, prowadzenie ścisłej współpracy z wybranym Klubem zrzeszonym w WMZPN. Wraz z certyfikatami szkoły otrzymały także zestawy materiałów szkoleniowych (książki, czasopisma dotyczące piłki nożnej dzieci i młodzieży),

Nadesłała: Barbara Kornelska
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka